Katalogový list domu modular 1-1-W -rostoucí dům

modular 1-1-W -rostoucí dům

Přinášíme nový koncept rostoucího domu, který vychází z minimálního základního modulu o zastavěné ploše cca 34 m2 a poskytuje možnost dispozičního uspořádání 1+kk, nebo 1+1 pro začínající rodinu, nebo komfortní bydlení pro seniory.
Podle typu a velikosti parcely lze za provozu v budoucnu tento základní modul rozšiřovat, jak horizontálně pomocí modulů „next“ jako jednopodlažní bungalov s rovnou, nebo sedlovou střechou, nebo objekt nadstavit do 2 NP. Vhodným výběrem typu přístavby, nebo nástavby je možnost růstu konečné podoby stavby daná jen velikostí a charakterem parcely a požadavky klienta. Celý systém je velmi variabilní a uspokojí jakékoliv požadavky.
Navrhujeme založení bez klasické základové desky, na zemních vrutech, nebo patkách a nabízíme několik možností architektonického ztvárnění, použitím typu střechy – rovná, nebo sedlová, není vyloučena střecha pultová. Finální materiálové řešení fasády realizujeme dle přání klienta. V interieru doporučujeme přiznání nosných dřevěných konstrukcí a podhledů, samozřejmě lze vše provést v módních trendech barevných SDK povrchů, nebo napínaných stropů.
Námi používaný stavební systém EUROPANEL umožňuje od počátku zvolit i větší základní modul v násobku 625 mm, bez jakýchkoliv statických problémů. Je výhodnější variantou oproti mobilním domům – (mobilhause) jednak nabízí daleko příznivější poměr stran získané užitné plochy může se libovolně rozšiřovat a na rozdíl od mobilního domů splňuje veškeré normové požadavky pro obytné budovy ze zákona. Pro montáž nepotřebujeme těžkou techniku a tím ani odpovídající příjezd. Dům postavíme kdekoliv !
cena projektu jednomodulového – základního domu je 15,000.- Kč + DPH
cena projektu pro SÚ, včetně přípojek, vnitřních rozvodů a osazení do terénu je cca 30,000 Kč
uvedené ceny realizace jsou bez venkovních připojení na IS, ale včetně založení na vrutech KRINNER na rovinném pozemku ve standartním provedení, bez vybavení kuchyně , svítidel a vytápění. (pouze přímotopy)
k uvedeným cenám bude účtována DPH dle platného zákona

modular 1-1-W -rostoucí dům
Zastavěná plocha:33,30 m2
Užitná plocha:31,40 m2
Obytná plocha:24,60 m2
Dispozice:1 +KK
Počet podlaží:1
Cena hrubé stavby:325 000,- Kč
Cena domu na klíč:od 750 000,- Kč
modular 1-1-W -rostoucí důmmodular 1-1-W -rostoucí důmmodular 1-1-W -rostoucí dům
modular 1-1-W -rostoucí dům

 

Úvodní stránka  |  Aktuality  |  Katalog domů  |  Reference  |  Kontakty  |  Poptávka

ATAXONETPLUS s.r.o | Na Kvíkalce 1069 | Mníšek pod Brdy | tel. 603 150 641 | e-mail info@ataxonet.eu