projektování dřevostaveb, realizace dřevostaveb, na klíč, etapový, modulový, horizontální, vertikální, prosklené, rovné střechy, sedlové střechy | Ataxonet plus s.r.o.

   Provádíme realizace
domů technologií dřevostaveb,
          stavební systém Europanel.

Zaměřujeme se na individuální řešení
    domů dle vašich potřeb.

 

nízkoenergetické a pasivní domy nové generace .

Vítejte na našich Internetových stránkách.


Jsme firmou zaměřenou na realizaci nízkoenergetických a pasivních domů jak podle individuálních projektů architekta jako dřevostavby, nebo typových domů z katalogu montovaných domů Europanel-domy. Jsme franšízovým partnerem skupiny pro oblast PV, PZ, Beroun a Prahu. V naší nabídce lze proto nalézt domy Nano a Lupo, ale také ostatní domy z katalogu. Respektujeme individuální přání a potřeby zákazníků.
Na našich stránkách nabízíme také modulový způsob projektování a stavění, řadu modular, jako typové projekty se snadnou možností jejich úprav. Nabízíme možnost etapové výstavby domu dle potřeby klienta a jeho finančních možností. Tento způsob výstavby je výhodný hlavně pro mladé začínající jednotlivce, nebo rodiny, ale i pro seniory. Pro jedno dispoziční uspořádání nabízíme několik možností architektonického výrazu přízemní bungalov s rovnou i sedlovou střechou, prosklenou fasádou s barevnou úpravou, nebo s použitím dřeva i na fasádě. Dřevěnou konstrukci stavby ponecháváme jako pohledový interierový materiál. Dělení základních "modulů" provádíme lehkými příčkami, možno i mobilními, který umožňuje dostatečnou variabilnost dispozice.


Kromě rodinných domů a rekreačních objektů realizujeme také objekty občanské vybavenosti, jako pavilony mateřské, nebo základní školy, domovy pro seniory s možností založení na zemní vruty KRINNER, což umožňuje realizaci v neobvykle krátkých termínech. Celá stavba je realizována metodou suché montáže LIGHT BUILDING !


Založení stavby na zemních vrutech místo klasických základových pasů s deskou, je možné realizovat pro všechny naše stavby, možnost klasické desky však nevylučujeme.


Často realizujeme jen nadzemní část na základy po původním odstraněném objektu, nejčastěji rekreačních objektů typových, takto vznikl původní koncept domu Sorbus


Celá námi realizovaná stavba je provedena suchou montáží bez vynucených technologických přestávek.
Naše řada MODULAR založená na zemní vruty je pro budoucí trvalé užívání vhodnější než mobilhouse, nabízí lepší tepelněizolační vlastnosti ale hlavně daleko prostornější vnitřní uspořádání za stejných cenových podmínek, a jsme ji schopni realizovat i ve špatně dostupných lokalitách.

NAŠIM CÍLEM JE NABÍDNOUT STAVBU :


• DISPOZIČNĚ I ARCHITEKTONICKY VARIABILNÍ


• ZDRAVOU


• KVALITATIVNĚ NESTÁRNOUCÍ A NEMĚNNOU


• RYCHLOU


• PROVOZNĚ ENERGETICKY ÚSPORNOU


• NENÁROČNOU NA ÚDRŽBU


• SNADNO V BUDOUCNU ROZŠIŘITELNOU – MODULOVOU


Jsme zapojení do franšízového řetězce EUROPANEL domy pro realizaci typových domů Nano a Lupo v technologii "Light Building"


dům do 0,5 mil. Kč, s rovnou i sedlovou střechou- základní modul


bungalov do 1 mil Kč s rovnou i sedlovou střechou


ale v případě Vaší spoluúčasti při koordinaci jednotlivých dodávek třeba jen možnost otevřené hrubé stavby v termínu několika dnů


zákazníkům - řemeslníkům můžeme dodat dům po zaškolení i jako stavebnici pro svépomocnou výstavbu včetně dozoru a poradenství


všechny naše stavby splňují vždy požadavky na "energetickou náročnost budov" minimálně v kategorii "B" a samozřejmostí je "energetický štítek" jako součást projektu stavby

TECHNOLOGIE STAVBY - SIPs panely - EUROPANEL

Jsme autorizovanou a certifikovanou firmou pro realizaci dřevostaveb ze sendvičových panelů -SIPs výrobce EUROPANEL sro , o samotné technologii a jejich výhodách naleznete veškeré informace na stránkách výrobce systému :
http://europanel.cz/cz/fakta-pro-verejnost/co-je-drevostavba/

 

Výběr z našich projektů

modular-next M4     rostoucí dům-doplňkový modul

modular-next M4 rostoucí dům-doplňkový modul

Počet podlaží:
1

Dispozice:
3+1

Zastavěná plocha:
66,20 m2

Cena od:
750 000,- Kč

pavilon MŠ+ZŠ na zemní vruty

pavilon MŠ+ZŠ na zemní vruty

Počet podlaží:
1

Zastavěná plocha:
445 m2

BUNGALOV 4+1 - MODULAR VIZE 2012

BUNGALOV 4+1 - MODULAR VIZE 2012

Počet podlaží:
1

Dispozice:
4+1

Zastavěná plocha:
88,20 m2

Cena od:
1 930 000,- Kč

Úvodní stránka  |  Aktuality  |  Katalog domů  |  Reference  |  Kontakty  |  Poptávka

ATAXONETPLUS s.r.o | Na Kvíkalce 1069 | Mníšek pod Brdy | tel. 603 150 641 | e-mail info@ataxonet.eu